O táboře

Program tábora

Děti se mohou těšit na vše, co se jim na našich táborech vždy líbilo. Čekají je nejrůznější hry, soutěže i oblíbené sporty. Celým táborem se ale bude prolínat především celotáborová hra - tentokrát nazvaná "Nejlepší ro(c)k". Jednotlivé části celotáborové hry budou inspirovány nejrůznějšími svátky a slavnostmi, které v průběhu celého roku prožíváme. Děti tak na táboře zažijí třeba i Velikonoce nebo Vánoce. Děti čeká také řada překvapení, která určitě před táborem neprozradíme, abychom překvapení nepokazili.
 
 

Proč Horní Jelení

Rekreační areál Radost u Horního Jelení je prověřeným a oblíbeným táborovým areálem. Někteří z nás sem jezdili na tábory ještě jako děti nebo praktikanti i vedoucí. Areál je uprostřed krásných lesů. V jeho blízkosti nevede žádná silniční komunikace a děti tak nejsou ohrožovány automobilovým provozem. Přímo v areálu jsou hřiště i bazén na koupání v případě příznivého počasí. Pro nejmenší děti je připraveno ubytování v prostorných čtyřlůžkových pokojích na budovách vybavených sociálním zařízením. Starší děti jsou ubytovány v klasických táborových chatkách. Tábor disponuje rozsáhlou jídelnou s kvalitní kuchyní a také řadou vnitřních prostor umožňujících vytvořit kvalitní program i při špatném počasí. Táborový areál je velmi dobře udržován.
 
 

Věk dětí

Tábor je určen pro děti všech věkových skupin. Jako nejmladší se mohou hlásit děti, které už za sebou budou mít v době tábora 1. třídu. Jako nejstarší se mohou hlásit děti, kterým je maximálně 17 let.
 
 

 

Tábor pro radost

Tábor pro radost z.s.
Dašická 1752
53003, Pardubice
IČ: 07505515
taborproradost@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode