O táboře 2022 - program tábora

Tentokrát pro děti připravujeme celotáborovou hru na téma filmové a komiksové série Avengers, která je mezi dětmi v současné době velmi oblíbená. Děti se v rámci celotáborové hry setkají s velkým množstvím filmových superhrdinů a po jejich boku budou řešit dobrodružné úkoly. Vše začne jako vždy velkolepě pojatým zahájením celotáborové hry, která se pak bude prolínat celým táborem. Připravujeme ji tak, aby bavila jak ty úplně nejmenší děti, tak ty nejstarší.
Hlavním tématem tábora 2022 budou Krotitelé duchů – celotáborová hra inspirovaná legendární filmovou sérií, jejíž pokračování (podle recenzí velmi vydařené) bude mít celosvětovou premiéru v kinech 19. listopadu 2021 (premiéra bude ve stejný den i v ČR). Téma, kterým se tentokrát při přípravě celotáborové hry inspirujeme, nám dává velký prostor pro všechno, co dělá Tábor pro radost tak pestrý a pro děti atraktivní: Také s Krotiteli duchů tak bude na Ředkovci spojené velkolepé zahájení celotáborové hry plné originálních filmových masek a rekvizit. Připravujeme i náročné efekty, které pomůžou děti vtáhnout do děje. A že děti téma Krotitelů duchů zaujalo, to nám hlasitým potleskem daly na jevo už poslední den tábora 2021, kdy jsme jim téma příštího léta prozradili.
 

 

Děti se mohou těšit na vše, co se jim na našich táborech vždy líbilo. Čekají je nejrůznější hry, soutěže i oblíbené sporty. Vybavení našeho tábora každý rok doplňujeme a zlepšujeme. Děti se tak vždy mohou těšit na novinky a překvapení.

Věk dětí

Tábor je určen pro děti všech věkových skupin. Jako nejmladší se mohou hlásit děti, které už za sebou budou mít v době tábora 1. třídu základní školy. Jako nejstarší se mohou hlásit děti, kterým je maximálně 17 let.

Tábor pro radost

Tábor pro radost z.s.
Dašická 1752
53003, Pardubice
IČ: 07505515

Bankovní spojení:
2001527882/2010
taborproradost@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode