INFORMACE K ODJEZDU 2018


POZOR – OPROTI LOŇSKÉMU ROKU ZMĚNA ZAČÁTKU A KONCE TÁBORA

PRAHA - odjezd autobusu na tábor, neděle 1. 7. 2018 - 12:00 - Kutvirtova ulice u křižovatky s Radlickou, u metra Radlická
Návrat autobusem z tábora v pátek 13. 7. 2018 - 18:00 - stejné místo (GPS: 50.052337, 16.071374).
Kontakt na doprovod autobusu: Martina Hanslíková - tel.: 603 426 619

PARDUBICE - odjezd autobusu na tábor, neděle 1. 7. 2018 - 14:00 - od sídla VČE, ulice Arnošta z Pardubic 2082
Návrat autobusem z tábora v pátek 13. 7. 2018 – 16:30 - stejné místo (GPS: 50.033344, 15.777765).
Kontakt na doprovod autobusu: Vladislava Mašková - tel.: 607 574 032

VLASTNÍ DOPRAVA:
V neděli 1. 7. 2018 prosím přivezte děti do areálu RZ Radost (GPS: 50.052337, 16.071374) mezi 13:00 a 14:00.
V pátek 13. 7. 2018 si pro děti přijeďte mezi 16:00 a 18:00.
V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte hlavního vedoucího - Hanuš Hanslík - tel.: 605 281 424

- Kopie potvrzení od lékaře - Pokud jste nám ho zatím nezaslali, lze ho předat až při odjezdu dítěte na tábor (tedy buď u autobusu našim vedoucím - nebo osobně v táboře, pokud dítě povezete na tábor sami). Formulář potvrzení pro jistotu posílám v příloze (dětští lékaři ale mohou využít i své formuláře). Jelikož potvrzení platí rok a můžete ho využít i na jiné akce, zasílejte prosím jeho kopii, originál si ponechte.
- Při odjezdu na tábor od Vás budeme potřebovat také vyplněný nástupní list - bezinfekčnost. Tento formulář posílám také v příloze mailu. Tento formulář musí být podepsán v den začátku tábora, proto je v něm toto datum předvyplněno.
 
V průběhu května Vám zašleme informace o místech a času odjezdu autobusů na tábor. A taktéž informace, v kolik hodin máte děti přivézt, pokud je povezete na tábor sami.
 
MOŽNOST ODHLÁŠENÍ DĚTÍ - Pokud zjistíte, že Vaše přihlášené dítě nemůže na tábor z jakéhokoliv důvodu jet, dejte nám to prosím co nejdříve vědět. Kapacitu tábora už máme letos zcela naplněnu, ale hlásí se další zájemci. Pokud se odhlásíte, můžeme jim nabídnout Vaše místo. A samozřejmě Vám vrátíme peníze, pokud jste už zaplatili.
 
Základní informace pro rodiče přihlášených dětí
 
- Úhrada ceny tábora - Pokud jste tábor ještě neuhradili, cenu tábora 4.150,- Kč stačí zaslat nejpozději do 30. 5. 2018 na účet číslo 264232868/0300 - jako variabilní symbol uvádějte prosím rodné číslo dítěte.
 
- Kopie potvrzení od lékaře - Pokud jste nám ho zatím nezaslali, lze ho předat až při odjezdu dítěte na tábor (tedy buď u autobusu našim vedoucím - nebo osobně v táboře, pokud dítě povezete na tábor sami). Jelikož potvrzení platí nově dva roky a můžete ho využít i na jiné akce, zasílejte prosím jeho kopii, originál si ponechte. Formulář potvrzení najdete níže (lékař může samozřejmě použít i vlastní formulář).
 
- Při odjezdu na tábor od Vás budeme potřebovat také vyplněný nástupní list - bezinfekčnost. Tento formulář musí být podepsán v den začátku tábora, proto je v něm toto datum předvyplněno. Formulář také najdete níže.
 
 
PŘI ODJEZDU NA TÁBOR JE TEDY NUTNÉ ODEVZDAT:
- podepsaný nástupní list - bezinfekčnost
- kartičku zdravotní pojišťovny - stačí kopie
- potvrzení od lékaře (pokud jste ho už předtím neposlali poštou či mailem)
- léky na 15 dní, pokud dítě nějaké užívá
 
MOŽNOST ODHLÁŠENÍ DĚTÍ - Pokud zjistíte, že Vaše přihlášené dítě nemůže na tábor z jakéhokoliv důvodu jet, dejte nám to prosím co nejdříve vědět. Kapacitu tábora už máme letos zcela naplněnu, ale hlásí se další zájemci. Pokud se odhlásíte, můžeme jim nabídnout Vaše místo. A samozřejmě Vám vrátíme peníze, pokud jste už zaplatili.
 
 

Co mají mít děti s sebou - seznam základních potřeb
- sportovní obuv, pevné nepromokavé boty (ideálně holínky), domácí obuv
- bunda (větrovka), pláštěnka NUTNÁ!!!, svetr
- pokrývka hlavy (ideálně kšiltovka)
- tepláková souprava 2x, trička na dva týdny, kraťasy, plavky
- spodní prádlo, ponožky, pyžamo
- hygienické potřeby, ručník 2x, kapesníky, sluneční brýle, opalovací krém s vyšším faktorem, repelent proti komárům a klíšťatům
- baterka, malý batůžek, láhev cca 0,5l do batohu
- kapesné 100 až 300 Kč, podle věku dítěte
- masku na táborový karneval (volba masky je zcela na Vás)
- kufr dítěte označte jeho jménem a plnou adresou, do kufru dětem dejte seznam jejich věcí

Mobilní telefony a jiná elektronika
Nedoporučujeme, aby si děti braly na tábor mobilní telefony. Zejména to platí pro mladší děti, kterým se může stýskat. Hovory s rodinou v průběhu tábora totiž situaci nezlepšují, ale právě naopak. 
Používání mobilů dětmi proto bude omezeno na období poledního klidu a na období okolo večerky.
Pokud budete potřebovat děti kontaktovat, můžete to udělat prostřednictvím vedoucích (hlavní vedoucí - tel.: 605 281 424).
Zároveň vedení tábora nemůže nést zodpovědnost za veškeré cennosti, které děti mají (tedy kromě mobilu třeba tablet). V případě poškození či ztráty takového zařízení je věc zcela na zodpovědnost dítěte a jeho rodičů.

Prohlédněte děti, zda nemají vši
Pokud u dítěte v průběhu tábora - tedy včetně prvního dne po příjezdu na tábor - najdeme vši, budeme Vás kontaktovat a pošleme děti domů na odvšivení.

Adresa tábora, kam posílat dětem poštu
Dětem, zejména těm mladším, prosím na tábor určitě napište. Pošlete jim alespoň pohled, který je určitě potěší. Zejména v případě mladších dětí je vhodné odeslat jim dopis ještě před začátkem tábora (ve čtvrtek nebo v pátek), aby jim přišel hned na začátku týdne.

ADRESA PRO ZASÍLÁNÍ POŠTY:                 
jméno dítěte
RADOST CZECH REPUBLIC
Rudé Armády 121
533 74 Horní Jelení

 
 

Tábor pro radost

Tábor pro radost z.s.
Dašická 1752
53003, Pardubice
IČ: 07505515
taborproradost@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode