TÁBOROVÉ VIDEO 2019

Video z tábora 2019 si můžete stáhnout z tohoto odkazu: drive.google.com/file/d/1CrkTOBHNjDHflXP7jnuV_3xQoNzNKvX_/view?usp=sharing
Alternativní odkaz ke stažení, kdyby byl ten první přetížený: mega.nz/#!5H4WkS4D!_i5zO9VnqAXKvaGuFjWyUbrdKUIS3wVBV6xCfkeT4eE
Kvůli přetížení prvních dvou odkazů přidáváme ještě další: uloz.to/!sCDxSfgxUaE0/tabor-2019-video-mp4

Video je ve formátu Full HD, má 40 minut a soubor je velký 4,4 GB.

PÁTEK 12. 7. 2019

Informace k návratu z tábora:

PRAHA - Návrat autobusem z tábora v pátek 12. 7. 2019 – 17:30 – Kutvirtova ulice u křižovatky s Radlickou, u metra Radlická (GPS: 50.0576536N, 14.3895142E).
Kontakt na doprovod autobusu: Petra Hřivnová - tel.: 608 442 909

PARDUBICE - Návrat autobusem z tábora v pátek 12. 7. 2019 – 17:30 – parkoviště u ČSOB Arény (zimní stadion) v ulici U Stadionu vedle mostu a stadionu (GPS: 50.0410767N, 15.7694128E).
Kontakt na doprovod autobusu: Michaela Pavlíková - tel.: 775 081 884

VLASTNÍ DOPRAVA:
V pátek 12. 7. 2019 
si pro děti přijeďte do areálu Rekreačního střediska Ředkovec (GPS: 49.6342875N, 15.4465458E) mezi 14:00 a 16:00.
V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte hlavního vedoucího - Hanuš Hanslík - tel.: 605 281 424

ČTVRTEK 11. 7. 2019

Probudili jsme se do překrásného předposledního táborového dne, ve kterém nás toho čeká opravdu hodně. Dopoledne jsou ještě oddílové programy. Holky z prvního a třetího oddílu například dostaly originální úkol. V Lipnici nad Sázavou jsme jim dali čokoládové penízky a holky za ně musely směnným obchodem získat cokoliv jiného. Byly velmi úspěšné. Získaly například krásný hrníček, který věnovaly své vedoucí. Holky dokonce říkaly, že je tato hra bavila úplně nejvíc z celého tábora.
Holky ze třetího oddílu také z borůvek nasbíraných v okolí tábora vyrobily úžasný dort. Všem moc chutnal.

Odpoledne nás čeká tradiční táborová pouť, na které budou děti plnit nejrůznější úkoly a za to budou dostávat táborové penízky. Za ně si pak můžou nakoupit spoustu dobrot, které pro ně máme připravené.
Fotogalerii ze čtvrtka - tedy předposledního dne tábora - budeme doplňovat zde: photos.app.goo.gl/GctKPvvN9ZhVuRDz9

STŘEDA 10. 7. 2019

V noci na středu měla mladší část tábora stezku odvahy. Připravit ji pomáhaly starší oddíly, které také celou trasu lesem strážily. Trasa byla označena svíčkami a šipkami z lightsticků a vedla lesem okolo tábora.

Kluci z osmého oddílu si řekli, že stavět domečky z mechu je pro ně málo, protože na to už jsou dost velcí. A tak v lese postavili rovnou celé město. Trpělivě ho po částech stavěli několik dní.

Dnes máme po náročném programu posledních dní "odpočinkový" den - v tom smyslu, že se nekoná žádná celotáborová aktivita. Před závěrečným táborovým finišem mají dnes oddíly své vlastní programy, na kterých se domluvily se svými vedoucími. Mladší oddíly po náročné noční hře dopoledne odpočívaly u pohádky. Starší oddíly se vydaly v loďkách na rybník. Soutěžily, kdo rybník přejede nejrychleji.

Večer jsme dětem udělali táborák. Hráli jsme na kytaru a zpívali.

Fotogalerii ze středy doplňujeme průběžně zde: photos.app.goo.gl/P9mXKv9UNvkftyCp9

ÚTERÝ 9. 7. 2019

Ještě v pondělí večer děti absolvovaly osmou etapu celotáborové hry - Lego Star Wars. Šlo o noční etapu, která začala až za stmívání. Děti sbíraly ve tmě light sticky. Dostaly například za úkol sbírat konkrétní barvu light sticků a pak jsme počítali, která skupina dětí jich nasbírala nejvíc. Konalo se celkem deset kol této hry a bylo to všechno velmi rychlé. Děti tato hra s lightsticky - už jsme ji hráli v minulých letech - vždy moc baví. Light sticky, které svítí 12 hodin, pak v noci zářily po celém táboře.

V okolí tábora rostou borůvky. Takže zejména nejmenší oddíly si nemohou nechat ujít jejich sbírání a pak si na nich pochutnávají.

Tři nejmladší oddíly také dopoledne navštívily Selské muzeum Michalův statek, které je asi čtyři kilometry od tábora. Děti si tak udělaly hezký výlet.

V úterý odpoledne byla poslední - devátá - etapa celotáborové hry ve stylu Lego Minecraft. Děti hledaly v lese očíslované papírky, na kterých byla slova textu české písně o Minecraft. Děti musely sestavit text písně a pak najít poklad. Výsledky poslední etapy ale dětem prozradíme až v závěru tábora - stejně jako výsledky celé celotáborové hry.

Galerii z úterka najdete zde: photos.app.goo.gl/DZUu5FwGaBbYGMFGA

PONDĚLÍ 8. 7. 2019

V pondělí jsme měli velmi náročnou osmou etapu celotáborové hry. Byla celodenní a velmi náročná byla nejen pro děti, ale také pro vedoucí. To je také důvod, proč dnes informace na web dáváme výjimečně až ve večerních hodinách. Dřív jsme to prostě nestíhali.

Dnešní hra byla rozdělená na dopolední a odpolední část. Ta dopolední byla kratší, trasa měla necelé tři kilometry. Odpolední část ale měla kilometrů skoro sedm. Děti tak za celý den ušly skoro deset kilometrů. Cestou navíc musely plnit úkoly - dopoledne tři, odpoledne osm. Na základě plnění úkolů získaly údaje k vyplnění křížovky, ze které musely vyluštit šifru. Všichni to úspěšně zvládli. Výpočet celkových výsledků hry byl poněkud náročnější.

Fotogalerii z druhého pondělka letošního tábora najdete zde:  photos.app.goo.gl/8DKH5GF8CXSzpwRbA

NEDĚLE 7. 7. 2019

V průběhu tábora i letos vzniká video zachycující ty nejzajímavější okamžiky a akce ze dvou týdnů, které s dětmi strávíme. Odkaz na hotové video Vám poskytneme ihned po skončení tábora.

Blízká Lipnice nad Sázavou se středověkým hradem je častým cílem našich procházek. Některé oddíly tam byly i dnes dopoledne. Originální program měly dopoledne dívky ze 7. oddílu. Rozhodly se, že upečou muffiny. Moc se jim povedly. Zájem o ochutnávku byl obrovský.

Nedělní odpoledne bylo věnováno už šesté etapě celotáborové hry, která byla ve znamení Lego Creative. To se vyznačuje například tím, že ze stejných součástek můžete sestavit policistu nebo naopak zločince. A právě na policisty a na jejich protivníky - konkrétně pašeráky - si děti hrály. Obě role si navíc střídaly. Přes území střežené policisty museli pašeráci zvládnout přenést co nejvíce soli ve svých dlaních. Děti se při této hře dost naběhaly, ale moc je to bavilo.

Fotografie z neděle najdete zde: photos.app.goo.gl/uEfuM17NkuetvXUj9

SOBOTA 6. 7. 2019

Všechny děti už určitě napsaly domů. Ale mohou si psát také mezi sebou. Máme tu totiž speciální táborovou poštu. Děti mohou svoje vzkazy ostatním házet do schránky u jídelny a na nástupu je rozdáváme adresátům. V poště se objevil i vzkaz všem vedoucím se sloganem z Lego příběhu: "Všechno je tu boží."

Celé odpoledne jsme věnovali páté etapě celotáborové hry. Tentokrát byli jejím symbolem Lego Elfové a boj o vodu. Vodní hru jsme záměrně naplánovali na dnešek, protože bylo krásně teplo - přes třicet stupňů. 

Na sobotním večerním nástupu jsme rozdali diplomy z páteční táborové olympiády. Na medailových pozicích se umístilo celkem 61 dětí. Mnozí z nich byli úspěšní ve více disciplínách. Vyhlásili jsme také osm nejlepších sportovců a sportovkyň - to byly děti nejúspěšnější v největším množství disciplín. Celkem jsme rozdali přes 130 diplomů.

Před večerkou jsme dětem uspořádali karnevalovou crazy diskotéku pod širákem.

Fotografie ze soboty najdete v této galerii: photos.app.goo.gl/1EtN9D1gHyT8XULJ9

PÁTEK 5. 7. 2019

Kromě celotáborové hry děti pravidelně soutěží i ve svých oddílech. Vítězové her pak na nástupu dostávají diplomy a drobné ceny. Diplomy máme stejně jako každý rok vyrobené speciálně pro letošní tábor - tentokrát tedy s motivem Lego příběhu.

Na ranním nástupu každý den losujeme děti i vedoucí, kteří pak celý den drží bobříka mlčení. Na krku nosí klíček jako symbol uzamčených úst, aby ostatní věděli, že právě oni nesmí mluvit. Každý den to několik dětí úspěšně zvládne.

Odpoledne byly táborové olympijské hry. V táboře a jeho blízkém okolí jsme připravili celkem deset sportovních disciplín, třeba sprint, hod krikeťákem, střelbu ze vzduchovky, plavání nebo skok do dálky. Děti soutěžily ve čtyřech kategoriích: mladší dívky, mladší chlapci, starší dívky a starší chlapci. Rozdáme více než 120 diplomů. Výsledky nyní vyhodnocujeme. Děti si olympiádu moc užily.

Fotografie z pátku budeme doplňovat zde: photos.app.goo.gl/ZncfHeGYsVKKvm1Z7

ČTVRTEK 4. 6. 2019

Po včerejším oddílovém focení jsme dnes na ranním nástupu udělali ještě fotografii celého tábora. Děti se na ní postavily do čtverce a vytvořily Lego kostičku. Tady ta fotka je a můžete na ní hledat své děti. Měly by tam být všechny. Dětí tu nyní máme celkem 128.

Dopoledne měly děti oddílové programy. Nejmenší děti si malovaly, starší se šly koupat do lomu.

Odpoledne se konalo už čtvrté kolo celotáborové hry. Děti na trase dlouhé necelé tři kilometry plnily nejrůznější úkoly a na základě jejich správných řešení pak musely vyluštit šifru. Nejúspěšnější pětičlenná hlídka to celé zvládla v neuvěřitelném čase, pouhých dvacet a půl minuty.
Kluci z nejstarších oddílů si pak ještě před večeří zahráli nohejbal. Hráli výborně.

Večer jsme dětem už podruhé udělali letní kino.
Fotografie ze čtvrtka budeme doplňovat do této galerie: photos.app.goo.gl/43WWB4pfodKwcsST7

STŘEDA 3. 7. 2019

Dopoledne jsme udělali oddílové fotografie, takže se můžete podívat na všechny své děti i jejich kamarády. Vedoucí se také vyfotili ve svých maskách pro celotáborovou hru. Fotografie všech oddílů najdete tady: photos.app.goo.gl/rUsScEzjcbjTBSsg8

Odpoledne byla na řadě už třetí etapa celotáborové hry. Tentokrát byla poněkud bojovnější, protože tématem bylo Lego Ninjago. Jednotlivé soutěžní tlupy si v lese vybudovaly své hrady, kde vyvěsily vlajky. Cílem pak bylo vzít vlajku ostatním a ubránit tu svou. Jde o hru, kterou v různých variantách hrajeme skoro každý rok a děti vždy moc baví. Úspěch měla i dnes. Původně se plánovala pouze tři bojová kola této hry, nakonec jsme museli přidávat i čtvrté.

Večer byla už druhá táborová diskotéka. A děti to pěkně rozjely.

Fotogalerii najdete zde: photos.app.goo.gl/2daBuvzvEuhfk82q8

ÚTERÝ 2. 7. 2019

Dnes jsme začali zostra hned po snídani. Dopoledne jsme rozjeli druhou etapu celotáborové hry - tentokrát ve stylu Lego Technics. Každá tlupa dětí, kterých je celkem šest, musela vymyslet, vyrobit a odprezentovat svého vlastního robota. Bylo to velmi vtipné a zábavné. Viděli jsme šest robotů, kterým děti vymyslely nejrůznější funkce.

Úterní odpoledne všechny oddíly využily k poznávání širšího okolí tábora. Některé oddíly došly až do Lipnice nad Sázavou, kde je krásný hrad, některé oddíly se u Lipnice vykoupaly v nádherném lomu s průzračnou vodou. Všechny děti byly několik kilometrů od tábora. Vrátily se až těsně před večeří, ke které byly buchtičky se šodó. Ty porce, co si děti dávaly, si asi dokážete představit.

Na večerním nástupu máme každý den pravidelnou návštěvu z říše Lego příběhu. Zloduch, nad kterým mají děti zvítězit v celotáborové hře, unáší táborové Lego postavičky a "lepí" je na náhodně vybraná místa v táboře. Děti pak postavičky vysvobozují.

Fotogalerii z úterka budeme doplňovat celý den zde: photos.app.goo.gl/KWx4VdPh2paz7NX86

PONDĚLÍ 1. 7. 2019

Probudili jsme se do krásného dne, který nemohl začít jinak než rozcvičkou.
Po snídani jsme rozdělili děti do skupin, ve kterých budou hrát celotáborovou hru. A děti také dostaly naše tradiční táborová trička - letos jsou červená.
A protože je teplo, děti už se šly vykoupat.

Tropická vedra po druhé hodině odpoledne vystřídala očekávaná bouřka. Sledovali jsme ji na meteorologickém radaru, takže jsme preventivně dětem prodloužili polední klid. Když začaly padat obří kroupy - některé měly velikost golfových míčků - byly všechny děti díky našim preventivním opatřením pod střechou. Padající obří kroupy tak byly pro děti hlavně nevšedním zážitkem.

Jak rychle bouřka přišla, tak rychle odešla. Takže v půl čtvrté odpoledne mohla začít první etapa celotáborové hry. Ta se věnovala Lego City. Děti musely během hry vyluštit kód, s jehož pomocí pak otevřely zámek opatřený číselným heslem.

Fotogalerii z pondělka budeme doplňovat zde: photos.app.goo.gl/ZG1VotAYxLFnYmcB7

NEDĚLE 30. 6. 2019
TÁBOR ZAČAL

Máme za sebou úspěšně velkolepé zahájení celotáborové hry. Dětem jsme se představili jako postavičky z Lego filmu, které staví své krásné město. To nám ale zbořil zkažený superhrdina, kterého budou muset děti během tábora v rámci nejrůznějších her najít a porazit.

Předtím měly děti krátkou seznamovací diskotéku.

Odpoledne všechny děti na tábor do RZ Ředkovec v pořádku dorazily. Oba autobusy, které jely z Pardubic a z Prahy, přijely okolo třetí hodiny - a ještě předtím přijely také všechny děti, které jste vezli přímo na tábor sami.


Na tomto webu Vám budeme každý den poskytovat informace o dění na táboře a budeme tu sdílet také fotografie. Stejné informace a fotografie Vám budeme poskytovat i prostřednictvím naší stránky na Facebooku.
Fotogalerii z dnešního dne budeme doplňovat tady na tomto odkaze: photos.app.goo.gl/xQUhbxVWmBiSdVnVA

TÁBOR 2019

Milé děti, vážení rodiče,
pro léto 2019 jsme pro Vás opět připravili Váš oblíbený tábor. A bude na co se těšit. Program tábora připravujeme už od konce toho letošního a jako vždy se vynasnažíme, aby byl pro děti velmi atraktivní a zábavný.

INFORMACE K ODJEZDU NA TÁBOR

V tuto chvíli už máme kapacitu letošního tábora naplněnou. Je ale možné, že se ještě nějaké místo uvolní, kdyby se někdo odhlásil. Pokud tedy máte ještě zájem o přihlášení svých dětí na náš tábor, kontaktujte nás přímo na tel.: 605 281 424 nebo mailu taborproradost@gmail.com - volejte nebo pište kdykoliv - na otázky reagujeme obratem. Poskytneme Vám aktuální informace, zda máme ještě nějaké místo.

Informace aktualizována 20. 6. 2019 v 13:00

PRAHA - odjezd autobusu na tábor, neděle 30. 6. 2019 - 13:00 - Kutvirtova ulice u křižovatky s Radlickou, u metra Radlická (GPS: 50.0576536N, 14.3895142E)
Návrat autobusem z tábora v pátek 12. 7. 2019 – 17:30 – na stejné místo (GPS: 50.0576536N, 14.3895142E).
Kontakt na doprovod autobusu: Martina Hanslíková - tel.: 603 426 619

PARDUBICE - odjezd autobusu na tábor, neděle 30. 6. 2019 - 13:00 - od ČSOB Arény (zimní stadion) z parkoviště v ulici U Stadionu vedle mostu a stadionu (GPS: 50.0410767N, 15.7694128E)
Návrat autobusem z tábora v pátek 12. 7. 2019 – 17:30 - stejné místo (GPS: 50.0410767N, 15.7694128E).
Kontakt na doprovod autobusu: Michaela Pavlíková - tel.: 775 081 884

VLASTNÍ DOPRAVA:
neděli 30. 6. 2019 prosím přivezte děti do areálu Rekreačního střediska Ředkovec (GPS: 49.6342875N, 15.4465458E) mezi 13:00 a 14:00.
V pátek 12. 7. 2019 si pro děti přijeďte mezi 14:00 a 16:00.
V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte hlavního vedoucího - Hanuš Hanslík - tel.: 605 281 424

Co mají mít děti s sebou - seznam základních potřeb
SPACÁK – pozor, oproti minulým rokům budou děti letos na tábor potřebovat spacák!!!
- sportovní obuv, pevné nepromokavé boty (ideálně holínky), domácí obuv
- bunda (větrovka), pláštěnka NUTNÁ!!!, svetr
- pokrývka hlavy (ideálně kšiltovka)
- tepláková souprava 2x, trička na dva týdny, kraťasy, plavky
- spodní prádlo, ponožky, pyžamo
- hygienické potřeby, ručník 2x, kapesníky, sluneční brýle, opalovací krém s vyšším faktorem, repelent proti komárům a klíšťatům
- baterka, malý batůžek, láhev cca 0,5l do batohu
- kapesné 100 až 300 Kč, podle věku dítěte
- masku na táborový karneval (volba masky je zcela na Vás)
- zavazadlo dítěte označte jeho jménem a plnou adresou, do zavazadla dejte seznam věcí

Mobilní telefony a jiná elektronika
Nedoporučujeme, aby si děti braly na tábor mobilní telefony. Zejména to platí pro mladší děti, kterým se může stýskat. Hovory s rodinou v průběhu tábora totiž situaci nezlepšují, ale právě naopak. 
Používání mobilů dětmi proto bude omezeno na období poledního klidu a na období okolo večerky.
Pokud budete potřebovat děti kontaktovat, můžete to udělat prostřednictvím vedoucích (hlavní vedoucí - tel.: 605 281 424).
Zároveň vedení tábora nemůže nést zodpovědnost za veškeré cennosti, které děti mají (tedy kromě mobilu třeba tablet, fotoaparát nebo mp3 přehrávač). V případě poškození či ztráty takového zařízení je věc zcela na zodpovědnost dítěte a jeho rodičů.

Nejpozději v květnu tu zveřejníme časy odjezdů autobusů, vhodný čast příjezdu na tábor (pokud budete děti dopravovat sami) atd. Všechny tyto informace zároveň budeme všem přihlášeným posílat také na maily uvedené v přihláškách.

Základní informace o táboře 2019
Místo konání tábora: Rekreační areál Ředkovec u Lipnice nad Sázavou
Termín konání tábora: neděle 30. 6. 2019 – pátek 12. 7. 2019
Cena tábora: 4.900,- Kč

Úvodem Vás chceme informovat o zásadní změně. Náš tábor se v roce 2019 nebude konat v Horním Jelení, jak jste byli zvyklí. Rekreační areál v Horním Jelení je k naší velké lítosti na prodej, který se doposud nepovedlo dotáhnout do konce. Stále není jasné, co s areálem bude. Abychom mohli tábor 2019 uskutečnit – a abychom mohli ručit za to, že bude takový, jak jste zvyklí – museli jsme najít náhradu (nicméně nevylučujeme, že se v budoucnu – pokud to bude možné – do Jelení někdy vrátíme).

Měli jsme štěstí a náš oblíbený červencový termín jsme získali v krásném areálu Ředkovec, který je s Horním Jelením po všech stránkách srovnatelný. Část našich vedoucích už navíc areál zná, protože jsme sem kdysi jezdili. Máme tak jistotu, že tu dokážeme udělat stejně kvalitní tábor. Podrobnosti o areálu najdete na našem webu v rubrice O areálu.

Vzhledem k trvale stoupajícím nákladům jsme také museli zvýšit cenu tábora. Stále ale budeme patřit mezi nejlevnější tábory. Náš tábor nyní stojí částku srovnatelnou s pětidenními školami v přírodě. Věříme, že tuto změnu pochopíte. Všechny peníze, které zaplatíte, jsou určeny pro táborový program Vašich dětí. Vedoucí tábor dělají zcela bez nároku na jakýkoliv honorář.

Program tábora

Děti se mohou těšit na vše, co se jim na našich táborech líbilo. Čekají je nejrůznější hry, soutěže i oblíbené sporty. Celým táborem se ale bude prolínat především celotáborová hra - tentokrát nazvaná "Lego příběh – Minecraft edition“. V „celotáborovce“ spojíme dva oblíbené kreativní světy podporující dětskou fantazii – svět Lego kostiček, který se na jaře 2019 dětem připomene v kinech filmem Lego příběh 2 – a svět kostiček z neméně oblíbené počítačové hry Minecraft. Na kulisách těchto světů fantazie vybudujeme uprostřed krásné přírody napínavou strategickou hru plnou překvapení, která dětem umožní zapomenout právě na sezení u počítače nebo televize, ale upoutá je tím, co dobře znají.

Věk dětí

Tábor je určen pro děti všech věkových skupin. Jako nejmladší se mohou hlásit děti, které už za sebou budou mít v době tábora 1. třídu základní školy. Jako nejstarší se mohou hlásit děti, kterým je maximálně 17 let.

Přihlášky

Přihláška na Tábor pro Radost 2019 - níže si ji můžete stáhnout ve dvou různých formátech - podle toho, který Vám více vyhovuje.
Formát pdf - vhodný pro vytištění a ruční vyplnění - a následné naskenování:
PŘIHLÁŠKA_2019_Tábor_pro_radost.pdf (955709)
Formát dokumentu word - vhodný pro vyplnění v počítači:
PŘIHLÁŠKA_2019_Tábor_pro_radost.xlsx (62061)
 
Kompletní informace o táboře 2019 - informační dopis pro děti a rodiče:
Formulář pro vyjádření lékaře o zdravotní způsobilosti dítěte - lékaři mají obvykle své vlastní formuláře, ale pro všechny případy Vám tu nabízíme naši verzi: Vyjádření lékaře o zdravotní způsobilosti dítěte 2019.pdf (1014947)
 
Nástupní list - bezinfekčnost - to je dokument, který od Vás budeme chtít až při nástupu dítěte na tábor:
 

Kam zasílat přihlášky

Jelikož je kapacita tábora omezená, je dobré poslat přihlášku co nejdříve (tábor 2018 jsme měli naplněný už v polovině ledna). A to ideálně podepsanou a naskenovanou (nebo čitelně vyfotografovanou) mailem na adresu: taborproradost@gmail.com. Případně ji můžete zaslat poštou na adresu: Tábor pro radost z.s., Dašická 1752,
530 03 Pardubice.

Kdy a na jaký účet zaslat platbu za tábor

Vzhledem k velkému zájmu o náš tábor jsme přistoupili k platbám rezervačních záloh. V minulých letech se některé děti odhlásily na poslední chvíli - a volná místa, o která byl předtím velký zájem – už nebylo možné pár dní před táborem obsadit. Tomu chceme zabránit.  (Samozřejmě v případě včasného odhlášení, případně při doložení zdravotních důvodů odhlášení, budeme peníze vracet.)

Rezervační zálohu 1000 Kč zašlete na níže uvedený účet do 30 dnů od přihlášení dítěte.
Doplatek ceny tábora 3900 Kč prosím uhraďte nejpozději do 15. 5. 2019.

Účet pro platby: 2001527882/2010. Jako variabilní symbol prosím uveďte rodné číslo dítěte.

Vedení tábora a kontakty

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedených telefonech nebo mailech. Rádi na cokoliv odpovíme.

hlavní kontaktní e-mail: taborproradost@gmail.com

Předseda spolku Tábor pro radost:
Michal Jeníček, 777 335 029, jenicemi@seznam.cz   

Hlavní vedoucí tábora:
Hanuš Hanslík, 605 281 424, hanus@hanslikovi.com

Tábor pro radost

Tábor pro radost z.s.
Dašická 1752
53003, Pardubice
IČ: 07505515

Bankovní spojení:
2001527882/2010
taborproradost@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode