Informace o nás

Jsme parta lidí, které baví tábory už od dětství. Na tábory jsme začali jezdit jako děti, pak jako praktikanti a jako vedoucí. Někdy v té době - v průběhu 90. let - se dal základ naší party dohromady. Už mnoho let na naše tábory jezdí i naše vlastní děti a pomalu se i z nich stávají praktikanti. Už 15 let organizujeme tábory sami, nejnověji pod hlavičkou spolku Tábor pro radost.
 
 
(Na snímku z roku 2018 zleva stojící: Michal Jeníček, Veronika Řeháková, Martina Hanslíková, Kateřina Šidláková, David Červený, Karolína Sochorová, Petra Hřivnová, Iveta Němcová (v červeném), Jarka Hlinová, Hanuš Hanslík. Sedící zleva: Pavel Němec, Dorota Meissnerová, Veronika Hroudová)
 
Vedení tábora - všichni jsme zkušenými táborovými vedoucími - a navíc také absolventy kurzu pro hlavní vedoucí letních dětských táborů a zotavovacích akcí akreditovaného ministerstvem školství.
 
 
Michal Jeníček 
Je náš asi nejzkušenější táborník. Na tábory jezdí bez přestávky každý rok více než čtvrt století. V některých letech byl i na více táborech. Řadu let také dělal hlavního vedoucího táborů. Na vedení táborů se podílí 15 let.
Je předsedou našeho spolku Tábor pro radost, z.s.
 
Hanuš Hanslík 
Je hlavním vedoucím tábora. Jako vedoucí jezdí na tábory už 20 let. Hlavního vedoucího dělá už skoro 10 let. Je spoluzakladatelem spolku Tábor pro radost, z.s.
 

Tábor pořádáme pod hlavičkou zapsaného spolku TÁBOR PRO RADOST, z.s. se sídlem Dašická 1752, Bílé předměstí, Pardubice, PSČ: 53003, IČ: 07505515.

Michal Jeníček 
Je náš asi nejzkušenější táborník. Na tábory jezdí bez přestávky každý rok více než 20 let. V některých letech byl i na více táborech. Řadu let také dělal hlavního vedoucího táborů. Na vedení táborů se podílí přes 10 let.
 

Tábor pro radost

Tábor pro radost z.s.
Dašická 1752
53003, Pardubice
IČ: 07505515

Bankovní spojení:
2001527882/2010
taborproradost@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode