Informace o nás

Vedení tábora - všichni jsme zkušenými táborovými vedoucími - a navíc také absolventy kurzu pro hlavní vedoucí letních dětských táborů a zotavovacích akcí akreditovaného ministerstvem školství.
 
Michal Jeníček 
Je náš asi nejzkušenější táborník. Na tábory jezdí bez přestávky každý rok více než čtvrt století. V některých letech byl i na více táborech. Řadu let také dělal hlavního vedoucího táborů. Na vedení táborů se podílí 15 let.
Je předsedou našeho spolku Tábor pro radost, z.s.
 
 
 
 
Hanuš Hanslík 
Je hlavním vedoucím tábora. Jako vedoucí jezdí na tábory už 20 let. Hlavního vedoucího dělá už skoro 10 let. Je spoluzakladatelem spolku Tábor pro radost, z.s.
 
 
 
 
 
 
Vladislava Mašková 
Byla dlouholetou pořadatelkou tábora a provozovatelkou Rekreačního zařízení Radost u Horního Jelení v jedné osobě. Tábory na tomto místě provozovala skoro 20 let a tak má neocenitelné zkušenosti. A má skvělý smysl pro humor.
 
 
 
 
 

Tábor pořádáme pod hlavičkou zapsaného spolku TÁBOR PRO RADOST, z.s. se sídlem Dašická 1752, Bílé předměstí, Pardubice, PSČ: 53003, IČ: 07505515.

Michal Jeníček 
Je náš asi nejzkušenější táborník. Na tábory jezdí bez přestávky každý rok více než 20 let. V některých letech byl i na více táborech. Řadu let také dělal hlavního vedoucího táborů. Na vedení táborů se podílí přes 10 let.
 

 

Tábor pro radost

Tábor pro radost z.s.
Dašická 1752
53003, Pardubice
IČ: 07505515
taborproradost@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode