Táborové video a fotky

Video z letošního tábora ve FULL HD kvalitě (tedy v kvalitě lepší než na DVD) si můžete stáhnout z tohoto odkazu: https://ulozto.cz/!e7DJYLH7N/tabor-pro-radost-2016-mp4
Heslo pro stažení je : jeleni
Video v tomto formátu můžete přehrát na PC, mobilech a tabletech, ale také na smart TV.
Pokud si chcete stáhnout a vypálit DVD, obraz disku ve formátu iso je ke stažení zde: 
https://ulozto.cz/!R8iMGZC87/dvd-iso
Heslo je také: jeleni
Kompletní fotogalerii z letošního tábora, kterou si můžete prohlížet na počítači, mobilech i tabletech, najdete v tomto albu: goo.gl/photos/F2qkUERXjimGSpFg6
Pokud využíváte službu Fotky Google, můžete si album jedním kliknutím přidat do svých vlastních fotek.

 

TÁBOROVÝ DENÍK

NEDĚLE 14. 8. 2016 - ODJEZD Z TÁBORA

Pokud pojedete pro děti na tábor sami, přijeďte prosím mezi 9:00 a 10:00 dopoledne.
Pokud jedou Vaše děti autobusem, příjezd do Pardubic je v 10:30 na autobusouvou zastávku Na Drážce, příjezd do Prahy je ve 12:00 do Kutvirtovy ulice u stanice metra Radlická.
V případě dotazů volejte číslo 605 281 424 - hlavní vedoucí tábora Hanuš Hanslík.
 

SOBOTA 13. 8. 2016

Dopoledne jsme vyhlásili výsledky celotáborové hry. Všechny děti dostaly diplom a drobné dárečky.
Odpoledne bude táborová pouť. Po celém táboře budou stanoviště s různými disciplínami. Za jejich plnění budou děti dostávat táborové "penízky", za které si budou moci kupovat dobroty a dárečky v táborovém bufetu.
Večer děti čeká promítání táborového videa, které zítra před odjezdem dostanou všichni na DVD. A pak bude ještě rozlučková diskotéka.
Fotografie z dnešního dne budeme průběžně doplňovat do tohoto alba: goo.gl/photos/oUGqgzBVXS14eGFe6
A najdete je i dnes také na naší facebookové stránce: www.facebook.com/taborproradost
 

PÁTEK 12. 8. 2016

Dobré ráno všem. Začíná šestý den našeho tábora. A dnešek bude opět nabitý. Dopoledne čeká děti poslední etapa celotáborové hry. Odpoledne budou táborové dostihy. To je soutěž, ve které si děti postaví překážkovou trasu a tu pak běží. Večer pak budeme mít táborák :-)
Fotografie z dnešního dne průběžně doplňujeme do tohoto alba: goo.gl/photos/aXZaNjWKgUqnZx1w8
A informace s fotografiemi jako každý den dáváme také na naši facebookovou stránku: www.facebook.com/taborproradost
 

ČTVRTEK 11. 8. 2016

Důležitá informace: Po včerejší večerní soutěži "Tvoje tvář má známý hlas" se nás ptáte, zda budou k dispozici videa. ANO. BUDOU. Z celého tábora připravujeme sestřih nejzajímavějších okamžiků - a to včetně včerejších vystoupení. Děti dostanou video před odjezdem z tábora na DVD. Bude pak k dispozici i ke stažení na internetu.
Dnes se nám počasí umoudřilo, svítí slunce - takže jsme mohli odpoledne uspořádat další kolo celotáborové hry, která se pomalu blíží do finále.
Tentokrát děti hrály hru s balonky. Každá skupina dětí měla svoji královnu se čtyřmi balonky. Každé další dítě pak mělo jeden balonek. Svou královnu musely děti chránit. Kdo přišel o balonek, vypadl ze hry. Hrála se celkem čtyři asi půl hodinu trvající kola. Jedno jste mohli vidět v přímém přenosu na naší facebookové stránce, kde je nyní k dispozici záznam.
Dnes večer ještě děti čeká stezka odvahy.
Fotky z dneška budeme postupně přidávat do tohoto alba: goo.gl/photos/SwkuhqpNCgZf6SvV6
A vše také najdete na naší facebookové stránce: www.facebook.com/taborproradost
 

STŘEDA 10. 8. 2016

Je tu čtvrtý den našeho tábora. Dnes je sice zataženo, ale neprší a snad to tak vydrží po většinu dne. Takové počasí je pro táborový program lepší, než velká vedra, takže jsme spokojeni :-)
Dnešek byl celý v duchu soutěže "Tvoje tvář má známý hlas". Děti si vybíraly zpěváky a skupiny, které zkoušely napodobit. Oddíly měly celé odpoledne na nacvičení svých vystoupení. Samotné vystoupení pak bylo po večeři. A něco jsme si připravili i jako vedoucí, abychom akci pěkně rozjeli :-)
Celodenní příprava na soutěž "Tvoje tvář má známý hlas" se vyplatila. Děti se připravily perfektně. Večerní představení tak bylo naprosto dokonalé. O vítězi hlasovaly děti. Vyhrál první oddíl - nejmenší holčičky. Skvěle zahrály klip Katy Perry "Roam". Na druhém místě byl Jakub Hanslík ze čtvrtého oddílu jako Ben Cristovao. A třetí skončily holky z pátého oddílu jako Nafrněná Barbora Poláková. Ale skvělí byli všichni :-)
Na naší stránce na Facebooku jsme Vám dnes ráno živě vysílali, jak vypadá táborový nástup - jak děti na nástup svoláváme. Záznam si můžete pustit zde: www.facebook.com/taborproradost. Uvidíte tam všechny své děti :-)
Aktuální fotografie z dnešního dne budeme průběžně doplňovat do tohoto alba: goo.gl/photos/cZ4j5uFzeg3M9BDU6
 
 

ÚTERÝ 9. 8. 2016

Přestože meteorologové na dnešek předpovídali výrazně horší počasí než bylo včera, vstáváme do krásného slunečeného dne. Tak to snad vydrží. Dopoledne děti čekaly oddílové programy.
Dopoledne jsme tu také měli kontrolu z Krajské hygienické stanice, která kontroluje letní dětské tábory. Uspěli jsme bez jediného problému. Závěr kontroly zní: "Tábor veden na velmi dobré úrovni." Hygieničky kontrolovaly zdravotní dokumentaci, ubytování dětí, sociální zařízení i kuchyň. Protokol o kontrole si můžete přečíst na tomto odkazu: drive.google.com/file/d/0B4aLBsqeAVq2TC1SRXN0S0kzN0k/view?usp=sharing
Odpoledne trochu pršelo, tak jsme naplánovali program pod střechou. Dětem jsme pouštěli písničky z pohádek, seriálů a filmů a děti hádaly, z čeho která hudba je. Vyhrála vždy ta skupina, která to uhodla první.
Po večeři je druhá táborová diskotéka - tentokrát pojatá ve stylu "crazy" - to znamená, že se děti mohly jakkoliv bláznivě obléknout. K dokonalosti to dovedly nejmenší holčičky.
Fotografie z dnešního dne najdete v tomto albu, které budeme během dne až do pozdního večera aktualizovat: goo.gl/photos/YL479pAp84ZY2JYz6
A samozřejmě vše najdete také na naší Facebookové stránce: www.facebook.com/taborproradost
 

PONDĚLÍ 8. 8. 2016

Dnes dopoledne měly děti oddílové programy. Většina oddílů vyrazila na procházku do Horního Jelení. Před obědem jsme dětem rozdali táborová trika a rovnou jsme je v nich vyfotografovali. Odpoledne byla první etapa celotáborové hry. Děti šly po trase lesem okolo tábora a plnily nejrůznější úkoly. A na řadu přišlo také koupání. V dnešním horku to děti k vodě vyloženě táhlo :-)
Večer jsme dětem udělali "letní kino". Promítali jsme jim film venku pod "širákem". A následovala ještě krátká večerní hra. Děti hledaly různobarevné svítící lightsticky. To je bavilo. Jak je potřeba hledat večer něco co svítí, děti to vždycky baví :-)
Všechny fotky z dnešního dne najdete v tomto albu: goo.gl/photos/oDGS17AvxTmn8s3A6
A najdete je také na našem facebooku: www.facebook.com/taborproradost

NEDĚLE 7. 8. 2016

Děti dorazily na tábor v pořádku. A už první den byl plný zážitků. Po příjezdu se děti stihly seznámit. Po večeři měly první táborový nástup a pak začala diskotéka. Ta byla do devíti hodin, kdy budou mít děti normálně večerku. Ale dnes jsme jim to trochu protáhli. Po diskotéce totiž začalo zahájení celotáborové hry. Bylo to trochu divadelní představení :-). Dětem se představila princezna Leia ze Star Wars, kterou po chvíli unesl Darth Vader. Úkolem dětí v celotáborové hře bude princeznu Leiu vysvobodit :-)
V rámci zahájení celotáborové hry děti viděly také ohňostroj. Moc se jim to líbilo.
Fotky najdete na naší stránce na Facebooku: www.facebook.com/taborproradost. Ke sledování stránky nemusíte být sami přihlášeni na Facebooku. Stačí kliknout na uvedený odkaz.
Všechny fotky z dneška jsou také v tomto albu: goo.gl/photos/KgEJMgg4ub5GFNkr5

NEBO KLIKNĚTE ZDE: INFORMACE K ODJEZDU
 

ODJEZD AUTOBUSU NA TÁBOR
V NEDĚLI 7. 8. 2016:

PRAHA - 12:30 - Kutvirtova ulice, u stanice metra Radlická.
PARDUBICE - 14:00 - ulice Na Drážce, autobusová zastávka Na Drážce.
 

POKUD VEZETE DĚTI AŽ NA TÁBOR SAMI:

Přivezte prosím děti do areálu v neděli 7. 8. 2016 mezi 14:00 a 16:00.
GPS souřadnice tábora: 50.052355, 16.071467
Rekreační zařízení Radost, Horní Jelení
 
V případě jakýchkoliv dotazů volejte 605 281 424 (Hanuš Hanslík, hlavní vedoucí).
 

V průběhu tábora Vás budeme na tomto místě informovat o programu tábora. Každý den tu najdete aktuální informace a fotografie.
Informace a fotografie najdete také na naší stránce na Facebooku: www.facebook.com/taborproradost

INFORMACE K ODJEZDU

Vážení rodiče,
jsme rádi, že jste přihlásili své děti na náš Tábor pro radost, který se bude konat 7. 8. - 14. 8. 2016 v rekreačním areálu Radost u obce Horní Jelení.

Informace k dalšímu postupu pro přihlášené (kompletní dokument si můžete stáhnout z tohoto odkazu: Informace pro rodiče TÁBOR PRO RADOST 2016 3.pdf (858173)) najdete níže na této stránce:

PLATBA ZA TÁBOR:
Platbu ve výši 1.999,- Kč prosím uhraďte na účet č.:
264 232 868 / 0300. Jako variabilní symbol prosím uveďte rodné číslo dítěte.
Pokud už jste tábor uhradili, berte prosím tuto připomínku za bezpředmětnou.

POTVRZENÍ OD LÉKAŘE:
Stejně jako kterýkoliv jiný pořadatel táborů/škol v přírodě/zotavovacích akcí pro děti potřebujeme od Vás i my "Vyjádření lékaře o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci a škole v přírodě".
Formulář ke stažení: Vyjádření lékaře o zdravotní způsobilosti dítěte 2016.pdf (562,1 kB)
Můžete také využít formulář, který má k dispozici praktický lékař Vašeho dítěte.
Platnost tohoto potvrzení je 1 rok - můžete ho tedy využít nejen pro náš tábor, ale také na další akce Vašich dětí. Proto nám neposílejte jeho originál, ale kopii.

Potvrzení stačí poslat naskenované na náš mail: taborproradost@gmail.com, případně kopii poštou na adresu:
RZ RADOST, Horní Jelení, PO BOX 52, 534 01 Holice.

Pokud jste nám potvrzení nezaslali mailem nebo poštou (a my Vám příjem potvrzení potvrdili), je nutné ho odevzdat při nástupu dítěte na tábor (u autobusu, v případě vlastní dopravy v táboře). Bez potvrzení nemůžeme dítě na tábor přijmout!!!

NÁSTUPNÍ LIST - BEZINFEKČNOST
Ke stažení zde: Nástupní list - bezinfekčnost.pdf (411,2 kB)
Jde o další formulář, jehož požadování nám předepisují zákony a vyhlášky. Tento formulář je nutné odevzdat při příjezdu dítěte na tábor (pokud dítě povezete na tábor sami), případně při nástupu do autobusu (pokud využijete námi vypravený autobus). Proto je na našem formuláři předvyplněné datum 7. 8. 2016 (jiné datum tam být nesmí).

PŘI ODJEZDU NA TÁBOR JE TEDY NUTNÉ ODEVZDAT:
- podepsaný nástupní list - bezinfekčnost
- kartičku pojišťovny - stačí kopie
- potvrzení od lékaře (pokud jste ho už předtím neposlali poštou či mailem)
- léky na 7 dní, pokud dítě nějaké užívá

ODJEZD NA TÁBOR A NÁVRAT Z TÁBORA
Pokud vezete děti sami až na tábor (v případě dotazů volejte 605 281 424, Hanuš Hanslík):
Přivezte je prosím do areálu 7. 8. 2016 mezi 14:00 a 16:00.
Na konci tábora 14. 8. 2016 je prosím vyzvedněte mezi 9:00 a 10:00.
Rekreační zařízení Radost najdete snadno:  V Ostřetíně (mezi Holicemi a Vysokým Mýtem) odbočíte na Horní Jelení. Těsně před Horním Jelením je označená odbočka na RZ Radost.

GPS RZ RADOST: 50.052355, 16.071467.

Pokud využijete našeho autobusu, časy a místa odjezdu jsou následující (doprovod autobusu tel.: 601 556 265, Tereza Robinson):

Místa odjezdu a příjezdu jsou vybrána tak, abyste se na ně bez problémů dostali veřejnou dopravou, případně i svým vozem a bez problémů na místě zaparkovali.       

Odjezd 7. 8. 2016
PRAHA, 12:30, Kutvirtova ulice, u metra Radlická (viz. plánek níže)
PARDUBICE, 14:00, ulice Na Drážce, autobusová zastávka Na Drážce (viz. plánek níže)

Návrat 14. 8. 2016 - NA STEJNÁ MÍSTA, JAKO ODJEZD !!!
PARDUBICE, autobusová zastávka Na Drážce, 10:30
PRAHA, Kutvirtova ulice, u metra Radlická, 12:00

Co mají mít děti s sebou - seznam základních potřeb
- sportovní obuv, pevné nepromokavé boty (ideálně holínky), domácí obuv
- bunda (větrovka), pláštěnka NUTNÁ!!!, svetr
- pokrývka hlavy (ideálně kšiltovka)
- tepláková souprava 2x, trička na týden (ideálně 5 triček), kraťasy, plavky
- spodní prádlo, ponožky, pyžamo
- hygienické potřeby, ručník 2x, kapesníky, sluneční brýle, opalovací krém s vyšším faktorem, repelent proti komárům a klíšťatům (letos je hlášena velká aktivita klíšťat)
- baterka, malý batůžek, láhev cca 0,5l do batohu
- kapesné 100 až 200 Kč, podle věku dítěte
- kufr dítěte označte jeho jménem a plnou adresou, do kufru dětem dejte seznam jejich věcí

Mobilní telefony a jiná elektronika
Nedoporučujeme, aby si děti braly na tábor mobilní telefony. Zejména to platí pro mladší děti, kterým se může stýskat. Hovory s rodinou v průběhu tábora totiž situaci nezlepšují, ale právě naopak. Zároveň vedení tábora nemůže nést zodpovědnost za veškeré cennosti, které děti mají (tedy kromě mobilu třeba tablet). V případě poškození či ztráty takového zařízení je věc zcela na zodpovědnost dítěte a jeho rodičů.

Adresa tábora, kam posílat dětem poštu
Dětem, zejména těm mladším, prosím na tábor určitě napište. Pošlete jim alespoň pohled, který je určitě potěší. Zejména v případě mladších dětí je vhodné odeslat jim dopis ještě před začátkem tábora (ve čtvrtek nebo v pátek), aby jim přišel hned na začátku týdne.

ADRESA PRO ZASÍLÁNÍ POŠTY:                 
jméno dítěte
RZ Radost Horní Jelení
P.O. BOX 52
53401, Holice

Tábor pro radost

Tábor pro radost z.s.
Dašická 1752
53003, Pardubice
IČ: 07505515

Bankovní spojení:
2001527882/2010
taborproradost@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode